Шрифт:
A
A
A
Фон:
Белый
Чёрный
Иллюстрации:
Показать
Спрятать
x

Гостевая книга

Форма для отзыва

Viskas įdomu, patiko gidas, labiai šauniai viską papasakojo. Įdomūs eksponatai

Vitas

Viskas labai patiiko, gidas Rokas labai įdomiai pasakojo

Ema

Ekskursija labai patiko. Gidas labai įdomiai viską papasakojo.

Elada

Teko apsilankyti darbo reikalais, tad ilgai nepabuvau, tačiau būtinai apsilankysime muziejuje su vyru ir vaikais. Labai gražus raudonos spalvos žaismas bei įdomūs eksponatai. Pajaučiau nostalgiją pamačiusi tą sovietinį tušą, kokiu dažydavosi mano močiutė eidama į šokius...

Veronika Kazlauskienė

Patiko vizitas. Paroda buvo įdomi, palėstos skaudžios istorinės temos, kurios padėjo įsivaizduoti sovietinio gyvenimą, nutolusį nuo žmogiškumo ir teisingumo.

Rokas L

Ačiū Jums už informatyvią ir vizualiai įtraukiančią parodą „Projektas – HOMO SOVIETICUS“, kurioje susipažinome su sovietinio gyvenimo Lietuvoje realijomis. Ekspozicija „Tuskulėnų dvaro paslaptys“ sužavėjo interaktyviais elementais – piešimu ant smėlio ir istorinį represijų laikotarpį atspindinčia aplinka.

Iš naujo atradome Vilnių – su istorinio Tuskulėnų dvaro grožiu ir skaudžia rezistencijos istorija. Viliamės dar ne kartą apsilankyti.

Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos kolektyvas

Aistė Kikilaitė

Labai dėkoju Giedrei Račiūnaitei už nuostabią edukaciją. Kokia puiki mintis ir kiek daug įdėta darbo. Ačiū

Laimutė

Ačiū labai už įtraukiančią ekskursiją, Rokas puikus pasakotojas!
Manau, kad Homo Sovieticus tebėra aktuali, ypač dabartinio karo Ukrainoje kontekste. Erasmus studentų grupės vardu - prof. dr. Arvydas Pacevičius

Arvydas Pacevičius

"Homo sovieticus" - puiki ir įdomi paroda. Gidas Rokas aiškiai paaišino šios parodos temą.

Martina

Labai įdomi paroda, išsamiai viskas buvo papasakota. Bei gidas Rokas nuostabiai pasakojo. ????????

Karolina

"Homo sovieticus" - Įdomi prieiga prie skaudžių ir kontraversiškų netolimos sovietinės praeities patirčių. Gali pasirodyti, kad išraiškos formos "nuneša" turinį, nes iš tiesų labai išraiškinga... Ėjau labai specifiniais tikslais bei turėjau unikalią galimybę pasikalbėti su muziejaus idėjos kūrėjais - suprasti ir apmastyti išraiškos priemonę - raudoną spalvą. Bet galima eiti ir tiesiog pažiūrėti. Derinama dvariška kultūra ir nyki sovietinė realybė - atrodo nesuvokiama tokia dermė. Abejingų nepaliks. Bus TAIP arba NE. Tai kviečiu šiam testui.
Rasa Rožanskienė

Rasa Rožanskienė

"Homo sovietikus" - puiki paroda norintiems geriau pažinti ir suprasti sovietinį laikotarpį bei paprastų žmonių gyvenimą.

Jolanta

Labai įdomi ir praturtinanti “HOMO SOVIETICUS” paroda

Kornelija