Šriftas:
A
A
A
Fonas:
Baltas
Juodas
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
x

Edukaciniai žaidimai

Edukacinis žaidimas „Dvaro žaidimai – praeityje ir dabar “ (skirtas 4–12 kl., trukmė 1 val.)
Jūs – DVARO SVEČIAS? Tuomet PAŽAISKIME!
Kviečiame pasinerti į nuotaikingą dvarų kultūrinį palikimą – žaidimus. Pabandykime atrasti savyje gero žaidėjo talentus!
Argi ne puiku imti ir išmėginti aktyvius ir ramesnius XVII–XIX a. dvarų žaidimus? Jie tikrai nudžiugins – tai Džiako pagaliukai, kamuoliuko sviedimas, riedulių ridenimas, linksmos šarados ir gaudynės-kvadratas.
Ateikite ir žaiskite!

Interaktyvusis edukacinis žaidimas „Sovietinis inkubatorius“ (skirtas 8–12 kl., trukmė 1 val.)
Jei norite žinoti, kaip buvo klastojama istorija, kas yra deficitas, ką reiškia būti kitokiam sovietinėje santvarkoje, kas yra cenzūra, ką reiškia būti sekamam, galite dalyvauti edukaciniame žaidime. Jūs turėsite galimybę atsidurti sovietinio gyvenimo aplinkoje, susidurti su įvairiomis situacijomis ir pasirinkti savo likimą.

Pažintinis-edukacinis žaidimas „Atrask Tuskulėnų dvaro lobį!“ (skirtas 5–8 kl., trukmė 1 val.)
Žaidimas – puiki galimybė ne tik įdomiai praleisti laiką, bet ir sužinoti daug naujų dalykų. Tad mielai kviečiame visus apsilankyti Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse ir išbandyti naują pažintinį-edukacinį žaidimą, kurio metu, atlikdami užduotis, susipažinsite su mūsų komplekso istorija. (Žaidimas vyks kovo–rugsėjo mėnesiais.)

Protų mušis „Okupuotos Lietuvos istoriją pažink kitaip“ (skirtas 10–12 kl., trukmė 1 val.)
Dalyviai, pasidalinę į komandas, turi atsakyti į pateiktus klausimus, išspręsti muzikines ir garsines užduotis, susijusias su Lietuvos okupacija. Mokiniai atsakinėdami į klausimus smagiai praleis laiką, pasitikrins turimas žinias, plačiau susipažins su XX a. antrosios pusės Lietuvos istorija.


Edukacinio žaidimo „Sovietinis inkubatorius“ pristatymas: